Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Вітаємо команду нашої школи з перемогою у районному туристично-краєзнавчому зльоті!!!
Вітаємо команду нашої школи - школа №9
16 вересня на території Пуща - Водицького лісництва було проведено ХХХІІІ туристично-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району «У світі немає кращої країни, ніж моя Україна», присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні. Учасниками заходу стали 28 команд з 24 загальноосвітніх навчальних закладів району (всього 531 учасник). Команда нашої школи зайняла ІІІ загальнокомандне місце в середній віковій групі.

Програмою зльоту було передбачено проведення змагань та конкурсної програми. Так, команди-учасниці подолали дистанції «Комбінована естафета» та «Туристсько-краєзнавчий похід», а також взяли участь у конкурсі «Розумники» (тема «Як тебе не любити, Києве мій...»), конкурсі фотографій «Моя Батьківщина - Україна» та конкурсі художньої самодіяльності «З Україною в серці». Всі охочі мали можливість опанувати нетрадиційні техніки виконання малюнку на майстер-класах, що проходили галявині.

На урочистій лінійці начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Наталія Миколаївна привітала всіх учасників зльоту та нагородила команди, що посіли призові місця на окремих дистанціях та конкурсах. Результат нашої команди:
• І місце на дистанції «Туристсько-краєзнавчий похід»;
• ІІ місце на дистанції «Комбінована естафета»;
• Загальнокомандний результат за сумою всіх випробувань – ІІІ місце;
Підготували команду вчителі Короленко Г.І., Савченко Т.П., Ковальовський О.В.

Вітаємо наших туристів та вчителів з перемогою!

Фоторепортаж:
 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 842 | Дата: 24.06.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz