Головна | Реєстрація | Вхід



Журнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин

Візитка ліцею

Кучук Світлана Юріївна (фото)
Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашим Ліцеєм і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про Ліцей зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності...читати далі...


Місія Ліцею:

• Створення умов для самореалізації духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня.

Візія школи:

• Поєднання навчально-виховної роботи з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною; використання поряд з традиційними методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій.

Наші пріоритети:

• Впровадження системи особистісно-зорієнтованого навчання і виховання;
• Впровадження сучасних освітніх технологій навчання;
• Створення умов для реалізації творчого потенціалу учнів на основі принципів лідерства;

Наші цінності:

• Досконалість у своїй справі: вчитися і вчити;
• Успіх, повага та самоповага за рахунок особистої праці;
• Повага до особистості дитини і дорослого;
• Патріотизм, прихильність духовним і культурним цінностям своєї країни;
• Рівність перед встановленими у школі Правилами;
• Здоровий спосіб життя;
• Добре ім'я та честь школи - наша головна цінність, в основі якої лежить спільна праця вчителів, учнів та їх батьків.

 

Історія школи

1 вересня 1972 року на Оболоні відкрила свої двері для учнів середня загальноосвітня школа № 9. Першим директором школи була прекрасний педагог, чудова жінка Цива Ніна Олександрівна, яка 11 років очолювала школу.

Другий директор школи - Заслужений працівник культури України, Відмінник народної освіти - Лариса Федорівна Мельник, нині директор Міського будинку вчителя.

27 років директором школи працював Кутовий Леонід Павлович, який віддавав серце, розум , душу своїй роботі, та доклав багато зусиль для розвитку школи.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Матеріали надані із сімейного архіву випускника школи (10-б клас, 1983 рік випуска) Онофрійчука О.В., племінник якого, Онофрійчук Костя сьогодні навчається у 11-а класі.

 


 

 

 

 

 


Матеріали надані із сімейного архіву випускниці школи Єргіної Оксани Володимирівни. Ергіна О.В. - старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО ім. Бориса Грінченка. Закінчила механіко-математичний факультет КДУ імені Т.Г. Шевченка. Педагогічний стаж - 19 років, з них 14 років у класах з поглибленим і профільним вивченням математики. Однією з перших у Києві (з 1998 р.) почала впроваджувати в навчально-виховний процес мультимедійні технології навчання. Член експертної групи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. Має публікації у фахових виданнях: науково-методичних журналах «Математика в щколі», «Комп’ютер в школі і сім’ї», газеті «Математика». Автор мультимедійних комплектів з вивчення початкових відомостей з геометрії у 5-6 класах. Викладає модульний курс методики навчання математики та використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, зокрема з упровадження в навчально-виховний процес технологій Веб 2.0. Засобами технологій Веб 2.0 створила мережеву спільноту (групу) вчителів математики м. Києва. Інтерактивне спілкування педагогів у групі дає їм змогу обмінюватися досвідом та отримувати постійну науково-методичну підтримку і допомогу.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сергеєва Ольга Степанівна - учитель вищої категорії, учитель-методист. Загальний педагогічний стаж – 22 роки, з них 7 років роботи в університеті й 18 років роботи у школах міста Києва: у сзш № 9, у якій навчалася і розпочала свою педагогічну діяльність та у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови № 16, де проводилася апробація авторського підручника з англійської мови для учнів 1 класу.

2002-2007 роки – фаховий редактор англо-українських текстів у видавництві «Перун». Автор підручників з грифом МОН України для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови та ряду редакторських робiт над підручниками з англійської мови з грифом МОН України.

З 2007 року й у даний час працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка на посаді старшого викладача кафедри англійської філології. Викладає на V та VI випускних курсах (спеціалітет і магістратура відповідно) Гуманітарного інституту за напрямом «Філологія англійська» дисципліни: професійна англійська мова, наукова англійська мова, інтерпретація художніх англомовних текстів, практична граматика англійської мови, теоретична граматика англійської мови; керує педагогічною практикою студентів у школах. Коло наукових інтересів у галузі англійської філології – вивчення семантичних особливостей прийменників і часток англійської мови в когнітивному аспекті. Автор 24 наукових статей.

Працює над написанням кандидатської дисертації на тему «Генезис пріоритетних тенденцій освіти дорослих в освітній політиці Європейського Союзу».

 


Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz