Головна | Реєстрація | Вхід



Журнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика

Вітаємо переможців у 2018-2019 н.р.

 

Вітаємо переможців конкурсів!

Вітаємо переможців Інтелектуального конкурсу з англійської мови «Speak time 2018» -
список переможців за посиланням.


Вітаємо переможців Дистанційної олімпіади з англійської мови від «Всеосвіта» -
список переможців за посиланням.


Вітаємо переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови -
список переможців за посиланням.


Вітаємо переможців шкільної дистанційної олімпіади з англійської мови
«Всеосвiта: Зима – 2018-2019» список переможців за посиланням.


Вітаємо переможців Онлайн-конкурсу: Зимові свята в традиціях нашого народу
список переможців за посиланням.


Вітаємо переможців ІХ районного конкурсу читців Василя Симоненка
список переможців за посиланням.

 
Вітаємо переможців учнівських олімпіад!

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів 5-11-х класів:

 

Прізвище, ім’я учня

 

Предмет

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1.

 Ратушна Дар'я

Географія

8-А

ІІ

 Короленко Галина Іванівна

2.

 Гриник Оксана

Географія

9-А

ІІІ

 Короленко Галина Іванівна

3.

 Бакуновець Анастасія

Географія

10-Б

ІІІ

 Короленко Галина Іванівна

4.

 Білоцерківець Олена

Українська мова та література

7-А

ІІІ

 Діброва Анна Анатоліївна

5.

 Соколова Вероніка

Інформатика (комп'ютерна графіка)

8-В

І

 Власенко Юлія Миколаївна

6.

 Арутюнян Ані

Інформатика (комп'ютерна графіка)

8-А

ІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

7.

 Ратушна Дар'я

Інформатика (комп'ютерна графіка)

8-А

ІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

8.

 Ємець Микита

Інформатика (комп'ютерна графіка)

9-В

ІІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

9.

 Крушинська Ангеліна

Інформатика (комп'ютерна графіка)

10-Б

ІІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

10.

 Корчинський Денис

Трудове навчання

8-А

ІІ

 Кіндер Віктор Миколайович

11.

 Кириченко Кирило

Біологія

11-А

ІІ

 Талько Марія Андріївна

12.

 Ратушна Дар'я

Біологія

8-А

ІІІ

 Талько Марія Андріївна

13.

 Тур Артем

Зарубіжна література

9-А

ІІ

 Висоцька Людмила Володимирівна

14.

 Тур Ірина

Зарубіжна література

7-А

ІІІ

 Радченко Марина Анатоліївна

15.

 Гриник Оксана

Англійська мова

9-А

ІІ

 Шевченко Еліна Борисівна

16.

 Марчишак Олександр

Англійська мова

9-А

ІІ

 Шевченко Еліна Борисівна

17.

 Косяк Юлія

Англійська мова

10-Б

ІІІ

 Шевченко Еліна Борисівна

18.

 Новіков Артем

Фізична культура

11-Б

ІІІ

 Савченко Тамара Петрівна

19.

 Каунов Владислав

Інформатика (веб-програмування)

7-А

ІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

20.

 Назаренко Богдан

Інформатика (веб-програмування)

9-А

ІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу конкурсу імені Петра Яцика серед учнів 3-11-х класів:

 

Прізвище, ім’я учня

 

Предмет

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1.

 Крецул Михайло

Конкурс ім. П.Яцика

3-А

ІІІ

 Михайленко Леся Володимирівна

2.

 Всеволодський Вадим

Конкурс ім. П.Яцика

3-Г

ІІІ

 Ковальчук Любов Петрівна

3.

 Мартинюк Михайло

Конкурс ім. П.Яцика

4-А

ІІІ

 Рябець Тетяна Олексіївна

4.

 Орел Еліза

Конкурс ім. П.Яцика

4-А

ІІІ

 Рябець Тетяна Олексіївна

5.

 Гладкевич Софія

Конкурс ім. П.Яцика

4-Б

ІІІ

 Дуб Інна Олегівна

6.

 Саксєєва Діана

Конкурс ім. П.Яцика

4-Б

ІІІ

 Дуб Інна Олегівна

7.

 Поливач Марина

Конкурс ім. П.Яцика

5-В

ІІІ

 Пантелейчук Олена Володимирівна


Copyright MyCorp © 2012-2019 | Хостинг від uCoz