![Зустріч з носієм англійської мови - школа №9 Зустріч з носієм англійської мови - школа №9](http://obolon9.ucoz.com/shkilne_zhittja/vse_2/zustrich_z_nosiem_anglijskoji_movi.jpg)
Другого жовтня в рамках співпраці із видавництвом Longman Pearson відбувся день спілкування учнів СЗШ № 9 із носієм англійської мови. До нас завітав Роберт Хартіган та представник освітньо-методичного центру "Дінтернал - книга". Спілкування саме з носіями мови вважається найкращою практикою застосування та покращення володіння мовою. Учні 10-11 класів залюбки спілкувалися з гостями. Робертом Хартіганом було запропоновано лекцію у формі «урок – діалог», у ході якої кожен учасник бесіди мав змогу перевірити свій рівень володіння англійською мовою за рахунок особистого спілкування з Робертом. Зустріч відбулась у теплій та затишній атмосфері. Кожен учасник заходу з великим задоволенням долучався до обговорення як суспільно-побутових, так і економічних тем. По завершенню спілкування заступник директора школи з іноземних мов Ірина Сергіївна Харькова зазначила про подальші наміри продовжити практику спілкування учнів з іноземцями. Сам Роберт Хартіган залишився задоволений зустріччю та відмітив високий рівень підготовки учнів школи.
Фоторепортаж:
Ви можете поділитися новиною з друзями:
|