![Пізнай свій край - школа №9 Пізнай свій край - школа №9](http://obolon9.ucoz.com/shkilne_zhittja/vse_2/uchast_v_akciji_piznaj_svij_kraj_piznaj_sebe.jpg)
Учні нашої школи під керівництвом учителя географії Короленко Г.І. взяли активну участь в 12-ому етапі міської туристсько-краєзнавчої акції учнів навчальних закладів м. Києва “Пізнай свій край – пізнай себе”. Акція була присвячена 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників, Всесвітньому Дню туризму та 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.
Організатори акції – Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму міста Києва, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Під час проведення акції учасники та гості познайомилися зі стародавнім районом міста – Подільським. Діти дізналися багато цікавого з історії Гостинного двору, Києво-Могилянської Академії, Контрактового дому, Покровської вулиці, фунікулеру.
Фоторепортаж:
Ви можете поділитися новиною з друзями:
|