Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Участь у програмі eTweening

11 жовтня у Києві вчителі французької мови столиці та інших міст України об’єдналися в бажанні пізнати нове і долучитися до великої європейської програми eTweening. Вчитель французької мови школи № 9 Севостьянова Світлана Владиславівна також прийняла активну участь у тренінгу.

eTweening – це найбільша спільнота шкіл Європи. Програма забезпечує діяльність онлайн – платформи для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти. Вчителів ентузіастів привітали: Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, дипломат Посольства Франції в Україні, Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Фабрис Пето, Керівник програми eTwinning Plus в Україні Сергій Теплов.

Такі заходи дарують нові зустрічі та багато позитиву. Усі учасники мали можливість поспілкуватися з організаторами, вчителями амбасадорами (найдосвідченішими учасниками програми), в Україні працює 14 амбасадорів.

Цього дня багато хто вперше зустрівся і з задоволенням поспілкувався з автором підручників з французької мови Юрієм Клименко. Особлива подяка за відчуття комфорту і доброзичливості, професійний підхід до справи Команді eTwinning Plus та GoGlobal на чолі з Інною Крулько.

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 789 | Дата: 14.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz