Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Участь у літературному альманасі «У пошуках слова» в Національній спілці письменників України

З метою популяризації творчості обдарованої учнівської молоді, заохочення до літературної діяльності, підтримки літературних талантів України Малою академією наук учнівської молоді було організовано та проведено в Національній спілці письменників України 17 січня 2017 року презентацію літературного альманаху «У пошуках слова» за авторства юних поетів та прозаїків − учнів Київської Малої академії наук.

Цьогорічний альманах – вже шосте  видання збірника «У пошуках слова», ініційоване секцією «Літературна творчість» відділення української філології та мистецтвознавства. Молоді поети із київських шкіл отримали шанс апробувати свою творчість, так би мовити, в двох іпостасях: виступити перед публікою на презентації і отримати друкований примірник із своїми текстами. Молоді автори представили на розсуд колег, почесних гостей свої красиві, барвисті, часом сумні поезії.

В літературному святі «У пошуках слова»,  взяла участь учениця нашої школи 5-В класу – Вайнілович Катерина, яку підготувала вчитель української мови  Новачук Олена Володимирівна. Катерина прочитала свій поетичний твір – «Музика рідного краю!», який вразив своєю щирістю та добротою.

Твори кожного із авторів альманаху – це привідкрита для світу маленька шпаринка до їх юних душ, з усіма переживаннями, вподобаннями, страхами, але, безперечно з вірою у світле майбутнє. Маємо надію, що кожен із молодих митців не втратить свого творчого запалу, і в перспективі стане одним із плеяди нової інтелектуальної еліти України, що формуватиме обличчя української літератури на світовому рівні.

Слід відмітити, що Василь Довжин – заслужений діяч України , який був присутній на презентації  - побажав юним літераторам відноситися до своєї творчості дуже критично; твори повинні бути щирими; знаходити свіжі слова, образи та влучні порівняння, учням школи № 9 м. Києва побажав творчості, гармонії, натхнення, миру, позитиву, яскравих зустрічей!

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 781 | Дата: 16.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz