Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Участь у «Креативному Кампусі» для викладачів

Вчитель англійської мови школи № 9 Шевченко Еліна Борисівна ста-ла активним учасником першого «Креативного Кампусу», який пройшов у Києві на території НаціональногоУніверситету «Києво-Могилянська Академія». «Креативний кампус» стартував під девізом «Better, Harder, Вище!», а його учасниками стали 58 викладачів із 12-ти регіонів України.

«Креативний кампус 2018» - це інтенсивна навчальна подія, яка була зосереджена на впровадженні компетенцій креативності, вирішення про-блем та критичного мислення, комунікації та розвитку лідерських навичок, надала викладачам практичні інструменти для розвитку креативності у школярів та студентів.

Креативний кампус запропонував лекції, роботу в групах, дискусії та практичні завдання. Під час чотирьох надзвичайно насичених днів уча-сники розглядали такі теми, як вимірювання креативності, методи розвит-ку креативності, креативні завдання та їх оцінювання, створення атмосфе-ри креативності в аудиторії, слухали про креативне середовище, критичне мислення, оцінювання та гейміфікацію, вчилися робити візуальні нотатки, писали/малювали/радилися/аналізували/пропонували і навіть показували пантоміми.

Під час кампусу ділилися досвідом та порадами досвідчені українсь-кі та міжнародні викладачі та фасилітатори: голова вченої ради НаУКМА Сергій Квіт, експерт з освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба, доцентка кафедри економічної теорії НаУКМА та авторка курсу «Креативне мислення» Наталія Іванова, тренерка зі скрайбінгу Юлія Кню-па, співзасновниця спільноти для навчання та викладання «Вище» Анаста-сія Нуржинська, тренерка, викладачка Національного Університету “Киє-во-Могилянська Академія”, експертка в питаннях міжособистісного спілку-вання, міжкультурної комунікації, викладання іноземної мови та освіти дорослих Ольга Бершадська, голова представництва «Пірсон Ед’юкейшн» в Україні Марина Малигіна, досвідчена тренерка з Польщі Анна Колбу-шевська, експерт з нових технологій в навчанні викладач і письменник Роб Льюїс та інші.

За словами Наталії Старинськоі, співзасновниці спільноти для нав-чання та викладання «Вище», Креативний Кампус – це хороший спосіб для викладачів черпати досвід від колег та вчитися впроваджувати креати-вний підхід в навчальному процесі. Так вони допоможуть школярам та студентам розвинути креативність та відповідати вимогам сучасності, оскі-льки за даними Всесвітнього економічного форуму, до 2020 року креатив-ність стане однією з трьох найважливіших навичок, які роботодавці ціну-ватимуть у своїх працівниках.

http://gohigher.org/u_kyyevi_vidbuvsya_kreatyvnyy_kampus_dlya_vykladachiv

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 565 | Дата: 14.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz