Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Тиждень історії
Тиждень історії - школа №9
З 24.11 по 27.11 в школі пройшов тиждень історії під гаслом: «Сьогодні знавці історії, а завтра її творці». В рамках тижня були проведені історичні вікторини, конкурси, відкриті уроки, виховні заходи. Вчителі історії Євдокимова Тетяна Ананіївна і Кліменко Ірина Геннадіївна протягом тижня під час тематичних майстер-класів і відкритих уроків вражали аудиторію своєю майстерністю та професіоналізмом.

На відкритому уроці з історії профільна група «істориків» 11-х класів на чолі з вчителем Євдокимовою Т. А. перенесла всіх присутніх у часи Київської Русі, демонструючи свою фахову підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання з історії. На відкритому уроці з предмету «Людина і світ» на розсуд аудиторії 11-А та 11-Б класів Євдокимовою Т. А. була запропонована актуальна для молоді тема «Молодіжна субкультура». Кожен учень 11-х класів, завдяки майстерності Тетяни Ананіївни, мав можливість представити власну позицію з даного питання.

Логічним завершенням тижня історії став театралізований навчально-виховний захід, проведений Кліменко Іриною Геннадіївною для учнів 6-Б класу, вчителів та батьківської громади школи, які наче побували в Давній Греції. Тиждень історії став яскравим підтвердженням словам відомого письменника Л. М. Толстого, що якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель.

Фоторепортаж:
 
 


Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 789 | Дата: 16.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz