Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Школа молодого вчителя

Якого вчителя потребує сьогодні школа? На думку вчених, українській загальноосвітній школі потрібні педагоги нової генерації – інтелігентні, гуманні, яскраві особистості, здатні до саморозвитку та фахового росту, педагоги, які володіють найновішими технологіями, педагогічною технікою та педагогічною майстерністю. Тому одним із пріоритетних напрямів методичної роботи з педагогічними кадрами в нашій школі є становлення молодого вчителя. Завдяки продуманій, цілеспрямованій діяльності в школі склалася оптимальна ефективна система роботи з молодими вчителями, яка має глибокий зміст, творчий характер, сприяє професійному становленню початківців і закріпленню їх в нашій школі.

Перші кроки до вершин своєї педагогічної майстерності роблять вчителі Лавринчук В.Г., Пилипенко С.М., Довгань П.З.,Солоненко Л.В.

Справжнім святом для учнів 5-А класу став відкритий урок Довганя Пилипа Захаровича з музичного мистецтва за темою"Роль музики в житті людини". Клас перетворився на справжній сучасний ансамбль де вчитель і учні були єдиним цілим у досягненні мети уроку.

Дуже плідно провела урок біології з теми «Біологічний годинник людини» в 8-Б класі Лавринчук Вікторія Григорівна. Використання можливостей комп’ютерних технологій суттєво «розвантажує» вчителя і сприяє більш повному виявленню творчого підходу до вивчення предмета. Цікавинкою уроку було, використання QR-кодів і практична робота. За допомогою QR-коду вчитель закодував інформацію, а учні крок за кроком виконуючи різні завдання дійшли до кінцевого результату.

Основною метою науково-методичної роботи з молодими педагогами в нашій школі є забезпечення зростання їх фахового рівня, надання кожному вчителю широких можливостей для удосконалення професійної підготовки, формування вміння прогнозувати свою професійну діяльність. Тому відкриті уроки вчителів-початківців, які постійно проходять в нашій школі, найкраще демонструють їхні творчі надбання, методичні знахідки. Успіхів Вам дорогі колеги!

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 632 | Дата: 14.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz