Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки у 1-Г

7 листопада для учнів 1-Г класу було проведено майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Ляльки-мотанки - один із найдревніших символів, який сотнями років супроводжував наших предків. Мотанка завжди оберігала оселі українців і переходила із покоління в покоління, від матері до дитини. Ляльку-мотанку мати клала до колиски немовляті, щоб дитячий сон був міцним і здоровим.

Протягом уроку учні зробили зайчика-мотанку, без голки, методом змотування та зв'язування тканини. Створення зайчика-мотанки не вимагало використання ножиць, голок чи будь-яких інших гострих інструментів, тож було цілком безпечним для маленьких майстрів. Протягом заняття учні крок за кроком дізнавалися усі секрети виготовлення ляльки, а досвідчена майстриня пані Марина допомагала їм зробити зайчика по-справжньому гарним та втілити у ньому важливі символи. Під час заняття дітки не тільки власноруч створювали іграшку, але й пізнавали чарівний світ традицій своїх пращурів.

Даний майстер-клас дозволив першачкам зануритися в чарівну атмосферу створення виробу своїми руками і зробити власний неповторний шедевр!

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 633 | Дата: 14.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz