Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Юні науковці відвідали лекторій «Передові рубежі біології»
Передові рубежі біології - школа №9
Вже традиційно учні 10-11 класів нашої школи, а саме учні, які вивчають біологію на профільному рівні та вихованці біологічних секцій МАН, відвідали лекторій «Передові рубежі біології». У новому 2016 році перше заняття в рамках лекторію при Малій Академії Наук, з теми «Екологічно безпечна інноваційна «зелена» ядерна енергетика», прочитаної в Інституті біохімії ім. О. В. Палладіна директором Навчально-наукового інституту екологічного моніторингу та інноваційних технологій Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України, доктором фізико-математичних наук В. М. Ващенком, не залишила байдужими ні екологів, ні фізиків, ні біологів, ні хіміків. Понад годину юні учасники лекторію «Передові рубежі біології» уважно слухали досить складний, але цікавий, актуальний, пізнавальний матеріал про стан і перспективи розвитку ядерної енергетики в Україні і світі. Після лекції та її обговорення всіх присутніх – учнів і вчителів − привітав заступник директора з наукової роботи Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна, віце-президент Українського біохімічного товариства, академік НАН України С. О. Костерін. Він також передав вітання від ректора «Університету юних біохіміків», у рамках якого працює лекторій «Передові рубежі біології», директора Інституту біохімії та президента Українського біохімічного товариства академіка С. В. Комісаренка.

Наступна тема лекторію була «Біобезпека, біозахист, біоетика: сучасний стан в Україні та світі» присвячене дуже важливій і актуальній темі як для науковців, так і для всіх громадян, − стану біологічної безпеки і біологічного захисту в нашій державі та світі в цілому. З лекцією виступила Г. Л. Гергалова, науковий співробітник лабораторії імунології клітинних рецепторів відділу молекулярної імунології Інституту біохімії, кандидат біологічних наук, секретар Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони України, яку очолює академік С. В. Комісаренко. У ході тривалого обговорення питань, порушених у лекції, та співбесіди Г. Л. Гергалова порадила всім, хто зацікавився проблемою біобезпеки та біозахисту, відвідати сайт проекту, де широко представлені матеріали за цією тематикою.

Разом із учнями на заході були присутні вчителі біології нашої школи Талько Марія Андріївна і Лавринчук Вікторія Григорівна.

Фоторепортаж:


Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 668 | Дата: 16.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz