Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
Галактика талантів

Вже традиційним у нашій школі стало свято «Галактика талантів», якого немає в жодному календарі, але для учнів та вчителів школи № 9 воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти. На святі «Галактика талантів» були нагороджені грамотами, подяками, подарунками учні та вчителі за різноманітні досягнення, здобуті протягом 2017-2018 навчального року. У загадковій та неповторній галактиці школи № 9 найяскравішими зірками засяяли шкільні обдарування. І це була не одна зірка, а цілі сузір’я: «Інтелектуальне», «Наукове», «Спортивне», «Лідерське». Щирі слова привітань висловили директор школи Кучук Світлана Юріївна та заступники директора - Кондратенко Наталія Григорівна, Буханевич Тетяна Іванівна, Харькова Ірина Сергіївна, Рябець Тетяна Олексіївна, Цимбал Петро Іванович.

Надзвичайно важко було визначати учня року, оскільки кожен з учасників – творча, неповторна особистість, кожен по-своєму прекрасно і захоплено споглядають світ та прагнуть змінити його на краще. Переможцем у номінації «Учень року - 2018» стала учениця 9-Б класу Яковенко Дар’я. Музично-артистичну атмосферу свята створили учасники шкільного конкурсу «Євробачення», які демонстрували свої таланти. Ще раз вітаємо всіх учнів з досягненнями та перемогами, здобутих протягом цього року! Вітаємо вчителів, батьків, адже саме завдяки їм в нашій школі навчаються такі обдаровані та успішні проліски, що колись, підростаючи, вкриють своїм чарівним цвітом нашу неньку Україну!

«Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим!» (Норман Вінсент Піл)

 

Фоторепортаж:

 

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 875 | Дата: 16.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz