Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
День інтеграції «Здорова дитина – здорова нація»
День інтеграції «Здорова дитина – здорова нація» - школа №9
З давніх-давен гармонія тіла і духу, прекрасне здоров'я, надзвичайна сила і гострий розум захоплювали людей. Саме міцне здоров'я відкриває можливості для всіх звершень і досягнень людства. Особливо важлива наявність міцного здоров'я у дитинстві та юності – тоді, коли людина формується як особистість, шукає шляхи самовираження і звикає до дорослого життя. Саме тому важливим завданням сьогодення є всебічне сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров'я молоді; один з найважливіших шляхів реалізації цього загальнонаціонального завдання – популяризація здорового способу життя. В сучасних умовах в Україні склалася критична ситуація із станом здоров’я, особливо підростаючого покоління, збільшилася кількість негативних чинників та посилився їх негативний вплив на самопочуття школярів. Майже 90% учнів мають відхилення у здоров’ї.

Саме тому 17 вересня в рамках проведення Дня інтеграції «Здорова дитина – здорова нація» за підтримки Національного Олімпійського комітету України з метою популяризації здорового способу життя та залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом у школі вже традиційно відбулися ІV осінні Олімпійські ігри.

На урочистому відкритті виступили директор школи С. Кучук та чемпіон України зі спринтерського багатоборства з ковзанярського спорту С. Тимофєєв, які привітали юних олімпійців та побажали гарного настрою й переможних результатів. Крім спортивних змагань з туризму, тенісу, легкої атлетики у школі відбулися інтегровані уроки з навчальних предметів на тему здорового способу життя та пройшов конкурс малюнків "Мій шлях до здоров'я". Завершилося свято нагородженням переможців та учасників грамотами, кубками та подарунками. Під час закриття Олімпійських ігор більше ніж 800 учнів школи взяли участь у флеш-мобі «Україно – перемагай!».

Фоторепортаж:
 

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 1195 | Дата: 14.06.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz