Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин
День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!»
День інтеграції - школа №9
Моя Україна – широкі простори,
Поля і левади, долини і гори,
Молитва і пісня, і слово натхнення,
Наш труд і талант,Україно, для тебе...

«Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна!» - під таким гаслом у школі відбувся традиційний День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!», до якого протягом двох тижнів готувалася вся шкільна громада. День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!» потребує ретельної підготовки як педагогів, так і школярів, адже в цей день уроки і всі заходи об’єднані навколо особливо важливої для кожного українця теми – любові до рідної України.

У рамках проведення Дня інтеграції в 1-11 класах пройшли надзвичайно цікаві інтегровані уроки та було проведено виховні заходи патріотичного спрямування, у яких взяли участь всі класи школи. Також протягом дня школярі, вчителі й батьки відвідали виставку картин патріотичної тематики «Батьківщина переможе!» і ознайомилися з творчістю юних художниць Іванової Софії (2-А клас) та Прищепи Марії (6-А клас).

Протягом всього дня в школі панувала атмосфера єднання та патріотичного піднесення. «Ми пишаємося, що ми – українці, ми пишаємося рідною Батьківщиною!», «Ми будемо захищати свою країну. Нас не подолати! Слава Україні!», «Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання незалежної демократичної могутньої України!» - такі провідні ідеї Дня інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!».

Фоторепортаж:
 


Відеозвернення «Повертайтесь живими!»:Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 1197 | Дата: 16.07.2024

Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz