Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин

Психологічна та соціальна робота


Лепеха Любов Петрівна
психолог ліцею

 

 

Шановні батьки та педагоги!

У нашому ліцеї працює соціально-психологічна служба!

Практичний психолог - Лепеха Любов Петрівна

Наші спеціалісти надають консультації у телефонному режимі та Viber
Вівторок з 10.00 до 13.00
Четвер з 10.00 до 13. 00

КОНТАКТИ:
Практичний психолог: 098 228 7128 (Viber)

Чекаємо ваших звернень!

 

Характеристика професійної діяльності

Характеристика педагогічної діяльності Лепехи Л.П.pdf

 


Статистичний звіт про роботу практичного психолога ліцею №9 "Гармонія"

Річний план роботи практичного психолога ліцею №9 "Гармонія" (2020-2021)

Статистичний звіт про роботу соціального педагога ліцею №9 "Гармонія"

Річний план роботи соціального педагога ліцею №9 "Гармонія" (2020-2021)


 

Доброго дня, всім освітянам!

Нам всім довелось адаптуватися до нових реалій, навчатися новому в освітньому просторі. Ми довго знаходимося за моніторами комп'ютерів та смартфонів. Наше тіло та душа тепер потребують ще більше уваги і турботи. Психологічна служба ліцею, допоможе вам згадати декілька вправ, щоб дати відпочинок очам, шиї, плечам, попереку і насамперед поновити душевні ресурси. Радіймо життю, творімо добро і наш світ обов'язково буде кращим!

 

Тиждень соціального педагога

З 5 по 9 жовтня наша школа взяла участь у святкуванні тижня соціального педагога. В честь професійного свята наша соціально-психологічна служба протягом тижня провела низку занять з учнями школи, за допомогою власноруч розробленого заняття.

"Пропрацювавши деякий час у закладі освіти, соціальним педагогом, я помітила, що дуже часто учні, а інколи також вчителі, не зовсім розуміють таке словосполучення як «соціальний педагог» . Найчастіше соціального педагога плутають або із соціальним працівником, або з практичним психологом. Всім відомо хто у школі психолог і де його кабінет, а от щодо роботи соціального педагога все здається дуже розмитим та незрозумілим. Прийшов час показати учням роботу соціального педагога і допомогти їм зрозуміти, що це людина до якої завжди можна звернутися за допомогою." - Вікторія Володимирівна,соціальний педагог. Після заняття учні отримали візитку педагога з інформацією про час роботи,телефон та кабінет, щоб при потребі легко знайти та звернутися.

 

 

Розвивальні заняття з дітьми, що потребують особливої уваги

Розвивальні заняття пихолога Лепехи Любов Петрівни з учнями Килимнюк Альоною та Тарасенко Маргаритою (дітьми, що потребують особливої уваги). Робота з вовни "Осіннє листя"

 

 

Проєкт #Stop_sexтинг

Соціально-психологічна служба школи пропонує батькам та дітям ознайомитися з проектом #Stop_sexтинг, щоб убезпечити дітей та більше дізнатися про це явище та як його подолати. В групі ризику діти будь-якого віку.

 

 

 

Пам'ятка про профілактику суїциду

 


Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz