Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
STEAM-освіта
СПОРТФЕСТ-2024
Архів новин

Гуртки ліцею

 

Робота гуртків ліцею №9

 

 

Гурток айкідо

Керівник гуртка Матухно Олександр Юрійович, має вищу освіту, закінчив Національний університет фізичного виховання та спорту. В айкідо має ступінь 3 Дан.

У наш час дуже важливо вміти постояти за себе, а також контролювати власні емоції. Впоратися одночасно з цими завданнями допомагає айкідо. Це бойове мистецтво не використовуючи фізичну силу вчить дітей позбавлятися від агресії та зберігати внутрішню рівновагу. Займаючись айкідо дитина стане більш впевненою у собі, навчиться концентрувати свою увагу на поставлених завданнях, а також познайомиться з етичними принципами ставлення до інших людей. Гурток веде діяльність у співпраці з клубом айкідо "Сейджитсу" та міжнародним об"єднанням "Мутокукай".

Вихованці беруть участь у семінарах та атестаціях айкідо як національного так і міжнародного значення.

Графік роботи:понеділок, середа, п"ятниця з 18.00-20.30 спортивна зал

 

Гурток футболу

Гурток футболу працює в ліцеї №9 на базі 1-4 х класів, під керівництвом тренера-викладача спортивного клубу "Чайка" Сидорчука Валерія Валерійовича.

Футбол - це не тільки гра. Заняття на свіжому повітрі забезпечують оздоровчий вплив на організм, сприяє зміцненню нервової системи, розвитку рухомого апарату, покращенню роботи серцево- судинної та дихальної систем.

Вихованці Валерія Валерійовича беруть участь в різних чемпіонатах, змаганнях, турнірах. Тренер допомагає своїм вихованцям розкрити та вдосконалити свої здібності, покращити фізичний стан організму, мотивує до здорового способу життя.

Валерій Валерійович постійно підвищує рівень своєї професійної підготовки відвідуючи трейнінги, семінари, курси.

 

Гурток баскетболу

Гурток баскетбол СДЮШ "Авангард" працює в ліцеї №9 на базі 1-6 класів. Вихованці гуртка постійно беруть участь у змаганнях на міському та всеукраїнському рівнях.

Баскетбол -це гарна можливість поєднувати розвиток різноманітних рухових навичок з розвитком розумових здібностей.

Корабльов Дмитро Вадимович виховує в дітях згуртованість, відповідальність, мотивує до здорового способу життя, вчить долати труднощі. Дмитро Вадимович, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, постійно вдосконалює та підвищує рівень своєї фахової майстерності відвідуючи курси підвищення кваліфікації, трейнінги, семінари.

 

Гурток карате

Гурток з карате в 9 ліцеї працює під керівництвом Семенцова Віталія Сергійовича. Вихованці гуртка учні 1-6 х класів є постійними призерами та чемпіонами всеукраїнських та міжнародних змагань.

Карате - це цілісна система розвитку тіла й духу. Заняття цим видом спорту розвивають фізичну силу й вольову складову характеру. Карате дисциплінує та навчає долати труднощі.

Віталій Сергійович майстер спорту України. Має розряд 1Дан Шокотан Карате-до, чемпіон України WSKF, бронзовий призер "Istanbul Open K1 Premier League, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон України SKIF.

Віталій Сергійович постійно підвищує рівень своєї фахової майстерності надихаючи власними здобуттями своїх вихованців.

 

Гурток волейболу

Гурток з волейболу успішно працює в ліцею №9 на базі 9-11х класів.

Заняття з волейболу сприяють збереженню здоров'я та підвищенню функціональних можливостей організму. Під час гри учні згуртовуються, вчаться страхувати та підтримувати один одного як злагоджений механізм, розуміючи ситуацію без слів.

Керівник гуртка Савченко Тамара Петрівна допомагає дітям розкрити і вдосконалити свої фізичні здібності, мотивує до здорового способу життя та навчає долати труднощі. Вчитель постійно підвищує рівень своєї фахової підготовки відвідуючи трейнінги, семінари, майстер класи.

 

Секція "Гарт"

Гурток під керівництвом Тура Миколи Васильовича працює в ліцеї №9 протягом багатьох років

Напрям гуртка лікувально-профілактичний. Вправи, що виконуються на профілакторі Ємінова розвантажують хребет, сприяють розтягуванню м"язових волокон, що допомагає відновити кровопостачання хребта при проблемах зі спиною, а також ефективні для профілактики сколіозу у дітей.

Микола Васильович вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, учитель методист. Постійно підвищує рівень своєї фахової майстерності відвідуючи трейнінги, вебінари та курси підвищення кваліфікації.

 

Військово-патріотичний гурток "Патріот"

Військово-патріотичний гурток "Патріот" під керівництвом Кондратенко Віталія Олександровича успішно працює в ліцеї №9. Його вихованці , учні 9-11 класів постійні учасники та призери військово- патріотичних конкурсів та спортивних змагань, Всеукраїнського конкурсу "Захисники і захисниці".

Віталій Олександрович формує у дітей почуття патріотизму, мотивує до здорового способу життя та фізичного розвитку. Під час занять учні знайомляться з основами захисту Батьківщини, топографії, надання долікарської допомоги, займаються загальновійськовою та спортивною підготовкою. Його вихованці активно долучаються до волонтерської допомоги воїнам ЗСУ.

Віталій Олександрович постійно підвищує рівень своєї фахової підготовки відвідуючи тренінги, вебінари, майстер класи.

 

Туристично-краєзнавчий гурток

Туристично-краєзнавчий гурток успішно працює в ліцеї №9 під керівництвом Короленко Галини Іванівни не один рік.

Вихованці гуртка учні 6-8 класів - активні, обізнані, які люблять своє місто та країну, а також є постійними переможцями та призерами районних та міських змагань "Києвознавець","Країнознавець' та "Музеєзнавець", які проходять за сприянням ЦТКУМ Оболонського району міста Києва.

Галина Іванівна допомагає дітям активно пізнати історію культурного надбання України та інших країн, привчає дітей до відповідальності та збереження історико- культурної спадщини, формує у дітей почуття патріотизму, мотивує до здорового способу життя та любові до рідного краю.

Короленко Галина Іванівна, вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист, постійно підвищує свою майстерність відвідуючи курси підвищення кваліфікації, семінари та вебінари.

 

Гурток "Спортивне орієнтування"

Гурток "Спортивне орієнтування" успішно працює в ліцеї №9 під керівництвом Жук Ірини Анатоліївни. Вихованці гуртка учні 7-10 х класів, постійні учасники та призери районних та міських змагань зі спортивного орієнтування, які проходять на базі ЦТКУМ Оболонського району міста Києва, та учасники , STEM- турнірів.

Ірина Анатоліївна , вчитель фізики постійно підвищує рівень своєї фахової майстерності відвідуючи семінари, практикуми, вебінари та курси підвищення кваліфікації.

 


Copyright MyCorp © 2012-2024 | Хостинг від uCoz