Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Вітаємо учнів нашої школи з перемогою у першості Оболонського району зі спортивного орієнтування!!!
Вітаємо учнів нашої школи - школа №9
Щороку весною Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проводиться Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування. І щорічно учні нашої школи здобувають перемоги в цих змаганнях! Районні змагання зі спортивного орієнтування є одним з головних етапів у підготовці спортсменів Оболоні до міських змагань. Щороку учасниками змагань стають понад 100 спортсменів різного віку.

Вітаємо команду нашої школи на чолі із керівником, вчителем фізичної культури, Ковальовським Олександром Васильовичем, з перемогою в районних змаганнях зі спортивного орієнтування! За результатами спортивного «марафону» учениця 9-А класу нашої школи Буценко Поліна посіла І місце на дистанції 3,2 км з результатом 1:15:51!

Змагання проходили на території Пуща – Водицького лісництва (14 лінія). Учасниками відкритої першості стали 156 спортсменів району, які представляли ЗНЗ № 8, 9, 18, 20, 29, 104 157, 170, 211, 214, 226, 231, 232, 245, 285, 298, 299. Змагання проводились у особистому заліку в заданому напрямку. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ЦТКУМ та призами.