Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Вітаємо команду нашої школи з перемогою у змаганнях зі спортивного орієнтування!!!
Спортивне орієнтування - школа №9
30 вересня 2015 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді в районі селища ДВС (Водогін) було проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Учасниками заходу стали учні ЗНЗ №№ 9, 8, 20, 29, 104, 157, 170, 211, 214, 226, 231, 285, 298, 299, всього 138 спортсменів. Змагання проводились в особистому заліку на дистанції за вибором. За результатами змагань три спортсмени виконали нормативи ІІІ юн. розряду та п’ять спортсменів - ІІІ розряду. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ЦТКУМ та медалями.

Вітаємо команду нашої школи на чолі із керівником, вчителем фізичної культури Ковальовським Олександром Васильовичем, з чудовими результатами, продемонстрованими на змаганнях зі спортивного орієнтування. За результатами змагань учнями нашої школи були здобуті наступні призові місця: Савенок Ілля (9-Б) – І місце і виконаний ІІІ розряд, Буценко Поліна (9-А) – ІІ місце і виконаний ІІІ розряд, Бубнов Артем (9-А) – ІІІ місце. У змаганнях взяли участь: Бубнов Артем, Потоцька Тетяна, Грохольський Олександр, Савенок Ілля, Мамотюк Діана, Медвідь Юрій, Буценко Поліна, Совівський Максим, Раад Жаклін, Лисенко Іван, Примаченко Максим, Мозговий Ярослав.