Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Виховні заходи в початковій школі «Ми подорожуємо країною Ввічливості»
Ми подорожуємо країною Ввічливості - школа №9
З раннього віку потрібно проводити з дітьми цілеспрямовану, систематичну роботу з виховання навичок культурної поведінки. Саме в початкових класах закладаються основи ввічливості, точності, охайності, прищеплюються дітям гарні манери, уміння культурно поводитися в школі, на вулиці, у громадських місцях. Якщо елементарні норми культурної поведінки не прищеплені дітям з раннього віку, то пізніше доводиться заповнювати цей пробіл і проводити більш важку роботу: перевиховувати школярів, у яких сформувалися негативні звички. З метою формування у школярів навичок культурної поведінки в початкових класах були проведені виховні заходи «Ми подорожуємо країною Ввічливості».

Проведено: інсценізоване свято «Доброта - це краса людської душі» у 1-А, 2-А, 4-А класах (класоводи: Рябець Тетяна Олексіївна, Кухарчук Наталія Іванівна, Лисенко Тамара Михайлівна); виховний захід «Наповнюймо серця добром» в 4-Б, 4-В класах (класоводи: Михайленко Леся Михайлівна, Медяник Анастасія Вадимівна); уроки етики у 3-А, 3-В класах (класоводи: Кріпак Любов Іванівна, Чужась-Редько Світлана Петрівна); культура харчування, правила поведінки за столом, сервірування столу в 2-Г класі (класовод Ященко Ольга Олександрівна); круглий стіл (батьки і діти) «Милосердя і доброта, як два крила, на яких тримається людство» у 3-Б класі (класовод Ковальчук Любов Петрівна). Проведені заходи допомогли школярам зрозуміти, що хороші манери потрібно не тільки знати, а й систематично застосовувати у житті. Адже поведінка людини - це дзеркало, в якому вона показує своє обличчя , а носієм культури повинна бути кожна людина.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку заступнику директора з НВР Овчінніковій Галині Миколаївні та вчителям початкової школи за підготовку і проведення виховних заходів!

Фоторепортаж:
   


Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 1383 | Дата: 31.01.2023

Copyright MyCorp © 2012-2023 | Хостинг від uCoz