Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Серпнева Педагогічна Рада

Дуже важливо позитивно і креативно дати Старт, щоб впевнено відправитися у подорож довжиною у Навчальний рік!!! Таким стартом для педагогічного колективу школи № 9 стала Педагогічна Рада у новому форматі на тему «Освітні стратегії школи № 9 в рамках Нової Української школи».

Одним із основних питань педагогічної ради було обговорення ключових новацій в освіті в розрізі старту НУШ. Навчальний рік 2018-2019 упевнено можна назвати роком Нової Української школи. Адже першокласників навчатимуть за новим Державним стандартом початкової освіти, складеним згідно з Концепцією Нової української школи та новим Законом про освіту. Також на педраді було обговорено нові рекомендації й нормативні акти, прийнято план та режим роботи школи з підзмінним навчанням.

Друга половина педагогічної ради пройшла у неформальній обстановці під час оглядової прогулянки по Дніпру на теплоході. Вчителі побачили з води київську архітектуру в її тисячолітньому розвитку — від давньоруських храмів до новітніх будівництв. Дніпровські краєвиди не залишили байдужими навіть найбуваліших жителів столиці: тут все змінюється буквально на наших очах, а недоторканна природа і примітні будівлі сучасності знаходяться поруч.

Чітко окресливши задачі та завдання на 2018-2019 навчальний рік, педагоги школи із впевненістю зробили крок у майбутнє, зорієнтувавши навчально-виховний процес у закладі на нові досягнення та позитивні результати!

 

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 643 | Дата: 17.05.2022
Всього коментарів: 0
Name *:
Email *:
Code *:

Copyright MyCorp © 2012-2022 | Hosted by uCoz