Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика
Гурток шкiльного Черлiдингу

На базi школи № 9 з вересня розпочав свою работу гурток шкiльного Черлiдингу. В маленькому спортивному колективi займаються 18 дiвчат 4-6-х класiв. Заняття гуртка відбуваються два рази на тиждень в середу та п'ятницю з 16.00 в спортивному залi школи. Керiвник гуртка – вчитель фізичної культури, вчитель вищої категорії, майстер спорта зі спортивної гімнастики Світлана Анатоліївна Жорова! Під її керівництвом заняття гуртка проходять яскраво та видовищно, розкриваючи нові можливості юних спортсменок. Тренер упевнена, що з часом все більше школярів будуть охоплені цим видом спорту, який дає рух, танець, музику та фантазію!

Черлідинг – один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Черлідери в Україні офіційно з'явилися лише у 2004 році, коли було зареєстровано Всеукраїнську федерацію черлідингу, груп підтримки спортивних команд, а вже через п'ять років – у травні 2009 року збірна команда України в Орландо (США) стала віцечемпіоном світу в номінації чер­данс джаз!

Професійний черлідинг – це поєднання акробатики, гімнастики, танцю, аеробіки, фітнесу, а також танцювальних напрямків, як­от хіп­хоп і джаз. У деяких регіонах Японії до програми шкільної освіти включено черлідинг – там замість нашої фізкультури вчать черлідингу. Очевидно, що спеціалізація – це те, що чекає нашу шкільну освіту в найближчому майбутньому.

Фоторепортаж:

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 173 | Дата: 26.02.2020
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2012-2020 | Хостинг від uCoz