Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Галактика талантів 5-11 класів

Галактика талантів 5-11 класів - школа №9
Вже традиційно 25 травня у школі відбулося справжнє свято «Галактика талантів», під час якого нагороджувалися грамотами, подяками, подарунками та преміями учні за різноманітні досягнення, здобутки протягом 2014-2015 навчального року. У загадковій та неповторній галактиці школи № 9 найяскравішими зірками засяяли шкільні обдарування. І це була не одна зірка, а цілі сузір’я: «Інтелектуальне», «Наукове», «Творче», «Спортивне», «Лідерське». Щирі слова привітань висловили директор школи Кучук Світлана Юріївна, заступник директора з НВР Проскура Оксана Іллівна, заступник директора з ВР Кондратенко Наталія Григорівна. Надзвичайно важко було визначати учня року, оскільки кожен з учасників – творча, неповторна особистість, кожен по-своєму прекрасно і захоплено споглядають світ та прагнуть змінити його на краще. Переможцем у номінації «Учень року - 2015» стала учениця 5-Б класу Гузова Ірма.

Музично-артистичну атмосферу свята створили яскраві зірочки, які демонстрували свої таланти на міських, районних конкурсах, фестивалях, КВК-конкурсах.

Ще раз вітаємо всіх учнів з досягненнями та перемогами цього року. Вітаємо вчителів, батьків, адже саме завдяки їм в нашій школі навчаються такі обдаровані та успішні проліски, що колись, підростаючи, вкриють своїм чарівним світом нашу неньку Україну.

Фоторепортаж:
 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 772 | Дата: 31.01.2023

Copyright MyCorp © 2012-2023 | Хостинг від uCoz