Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм про школу №9
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Галактика талантів 1-4 класів

Галактика талантів 1-4 класів - школа №9
У нашій школі вже традиційним стало свято обдарованої дитини під назвою «Галактика талантів», що проходить щороку у травні. Це свято вшанування переможців, свято її Величності Науки, свято пісенного, хореографічного таланту, свято спорту.

На святі «Галактика талантів» були відзначені найкращі учні 1-4 класів, які гідно представляли школу на районних та міських предметних олімпіадах, на районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, районних й міських культурно-виховних та спортивних заходах. Починаючи вже з початкової школи, ми маємо високі результати. Так, переможцями районних олімпіад стали 14 учнів 3-4-х класів. Учень 3-А класу Наумович Дмитро посів І місце з математики (вчитель Лисенко Т.М.), учениця 3-Б класу Тур Ірина - І місце з української мови (вчитель Михайленко Л.В.).

Директор школи Кучук Світлана Юріївна тепло привітала увесь творчий та інтелектуальний потенціал початкової школи – гордість школи! Наголосила, що всі юні обдарування мають зберегти і розвивати ті здібності та людські якості, якими володіють, щоб зайняти гідне місце у житті та прославляти свій рідний край. Начитані, ерудовані, наполегливі, творчі – ось характерні риси лауреатів нашого свята. Крім переможців районних олімпіад і конкурсів грошовими преміями були відзначені також 35 учнів-відмінників початкових класів. Окрасою свята стали виступи юних талантів – вихованців школи.

Фоторепортаж:
 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 758 | Дата: 04.10.2023

Copyright MyCorp © 2012-2023 | Хостинг від uCoz