Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
День самоврядування у школі № 9

День самоврядування в школі являє собою навчальний день, протягом якого уроки і позакласну роботу проводять учні школи. Кожен учень школи має можливість спробувати себе в ролі вчителя, класного керівника, вихователя ГПД, керівника гуртка.

На минулому тиждні у школі на один день (28 лютого) відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні 5 - 11-х класів, які проводили уроки у 1-11-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися: робочий день виявився нелегким, але дуже успішним.

По традиції, замість директора і чергового заступника директора, вранці учнів, батьків і вчителів зустрічали «новий» директор школи Дмитренко Артем (президент школи, учень10 – Б класу) та «новий» заступник директора Горбаченко Олександр (учень10 – Б класу).

«Нова» адміністрація школи працювала, «не покладаючи рук». Директор школи та його помічники, в особі новоспечених завучів, намагались вирішувати всі виникаючі проблеми швидко і ефективно. Саме вони зберігали порядок у рідній школі і на уроках, і на перервах в цей день.

Цей день запам'ятався вчителям і учням школи як один з найбільш яскравих і позитивних днів нашого шкільного життя, а ця традиція, впевнені, збережеться і на наступний рік!

Весь учнівський колектив дякую адміністрації школи та вчителям за надану можливість побувати в ролі ВЧИТЕЛЯ!

 

Фоторепортаж:

 

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 675 | Дата: 20.01.2022
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2012-2022 | Хостинг від uCoz