Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика
День інтеграції «Успішне майбутнє творимо сьогодні»

Цікаво та насичено пройшов традиційний загальношкільний День інтеграції «Успішне майбутнє творимо сьогодні» (знайомство з професіями) в школі № 9.

У 1-А класі діти ознайомилися з професіями кухаря, ветеринара, художника, боксера. Мама Калиновська В.М. розповіла дітям про професію стоматолога, розкрила секрети правильного догляду за ротовою порожниною. Незабутні враження справила на дітлахів презентація-розповідь стюардеси Литвин К.Л. , яка познайомила першачків з незвичайною професією, відкрила багато секретів-цікавинок в своїй роботі. У 1-В класі було проведено 2 тематичні уроки: «Професії моїх батьків» та «Наші майбутні професії». А учнів 1-Г класу мама Лещук Анна познайомила із про професію судді.

В 2-А учні ознайомилися з різноманітними професіями, переглянули відеофільми про роботу дитячого стоматолога, автослюсара, кухара, повара. Учні підготували для своїх однокласників презентації-розповіді, де вони презентували свою майбутню професію, читали власні вірші. Учні 2-Б классу дізналися, як працює телебачення, і самі знімали сюжет до свята 8 Березня. У 2-Г класі класовод Катрій М.П. та батьки познайомили учнів з різними професіями і зробили презентацію «Наш клас у майбутньму».

Учні 3-А класу дізналися багато цікавого від лікаря-дієтолога Мороз Інни Сергіївни . Діти піготували чудові презентації на тему «Моя мрія ». А учнів 3-Б класу класовод Наумчук Наталія Олександрівна та батьки познайомили з особливостями роботи людей професії «Людина – художній образ», з особливостями професії хореографа та хлібороба

Учнів 5-А класу мама Калиновська Валентина познайомила з професію стоматолога, а для учнів 5-В класу урок-презентацією про страхування, заощаджування та відкладання коштів провела мама Килба Любов. Вчитель математики Шевченко В. С. на своїх уроках в 5-10 класах знайомила учнів з професією математика.

Адміністрація школи висловлює щиру подякам всім вчителям та батькам, які активно долучились до проведення Дня інтеграції!!!

Фоторепортаж:

   

 Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 228 | Дата: 21.02.2020
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2012-2020 | Хостинг від uCoz