Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Акція «Здай макулатуру – збережи ліс»!
Акція «Здай макулатуру – збережи ліс»! - школа №9
Учні нашої школи традиційно з натхненням та креативом беруть участь у різноманітних акціях та проектах, спрямованих на збереження довкілля та екологопросвітницьку діяльність. Вже третій місяць у закладі активно проходять акції: «Збирай кришки на протези для воїнів!» та «Здай батарейку-збережи планету!».

19 лютого учні нашої школи взяли активну участь у зборі макулатури в рамках проведення Всеукраїнської акції «Обери чисте майбутнє». Акція була покликана надихати людей берегти природу та прищеплювати навички еко-культури. Проведення подібної акції сприяє поліпшенню екологічної ситуації в країні, оскільки дає можливість зберегти лісові насадження від вирубки (100 кг макулатури зберігає 1 дерево).

У зборі макулатури прийняли активну участь всі класи школи. А переможцями стали наступні класи: 2-Д клас (І місце), 4-В клас (ІІ місце), 8-Б клас (ІІІ місце)!!! Отримані кошти будуть використані учнівським самоврядуванням школи для підготовки до майстер-класів під час тижня предметів естетичного циклу, придбання канцтоварів, наборів шахів, друку фотографій тощо.

Дякуємо всім учням, вчителям і батькам, які долучились до акції!!!

Фоторепортаж:
 
 


Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 641 | Дата: 03.12.2021
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2012-2021 | Хостинг від uCoz