Головна | Реєстрація | Вхід



Журнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика

Вітаємо переможців у 2014-2015 н.р.

Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - список переможців за посиланням;

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - список переможців за посиланням;

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: - список переможців за посиланням
Вітаємо!
Команду хлопців нашої школи з перемогою (ІІІ м.) у військово-патріотичній-спортивній грі «ПАТРІОТ-2014»:

• Шевченко Артема – 10а клас;
• Сніжко Дениса – 10а клас;
• Македошина Кирила – 10б клас;
• Фатєєва Данила – 10б клас;
• Лєонгардта Олександра – 10б клас;
• Ванчука Дмитра – 11а клас;
• Дем'янова Андрія – 11а клас;
• Яблонського Богдана – 11а клас;
• Шопіна Валерія – 11а клас;
• Тищенка Євгена – 11а клас;
• Рубана Юрія – 11б клас;
• Литвина Олександра – 11б клас;
• Кисляковського Дмитра – 11б клас;
• Качан Іллю – 11б клас;
• Стороху Максима – 11б клас;
• Вечеренко Владислава – 11б клас

та їх військового керівника Бендрикова Володимира Олександровича.

Молодці!
Вітаємо!
учнів нашої школи з перемогою (ІІ м.) у районному конкурсі «Києвознавець»:

• Кочкодан Діану – 7а клас;
• Веремчук Анастасію - 7а клас;
• Кириченко Кирила – 7а клас;
• Желібу Юлію – 7а клас;
• Берінську Катерину – 10б клас;
• Шарапову Тетяну – 10б клас

та вчителя географії Короленко Галину Іванівну.

Молодці!
Вітаємо!
учнів нашої школи з перемогою (І м.) у районному конкурсі «Країнознавець»:

• Артеменко Маргариту – 9а клас;
• Парамонову Анастасію – 9а клас;
• Чідомере Дженіфер – 9а клас;
• Купченко Вадима – 9а клас;
• Коршевнюк Анастасію – 9б клас;
• Стрельченко Анастасію – 9б клас;
• Щербу Віолетту – 9б клас;
• Левченко Вікторію – 10а клас;
• Харькову Тетяну – 10а клас;
• Осипенко Анастасію – 10б клас

та вчителя географії Короленко Галину Іванівну.

Молодці!
Вітаємо!
З перемогою (І м.) на першість у районних змаганнях з волейболу команду учнів нашої школи:

Шопіна Валерія 11-А
Тищенко Євгена 11-А
Ванчука Дмитра 11-А
Костирко Богдана 11-А
Вечеренко Владислава 11-Б
Кисляковського Дмитра 11-Б
Стецького Сергія 8-А
Вероївську Анастасію 8-Б
Домбровського Євгена 9-Б

та їх тренера, вчителя фізичної культури Савченко Тамару Петрівну.

Молодці!

Copyright MyCorp © 2012-2018 | Хостинг від uCoz