Головна | Реєстрація | Вхід



Журнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика

Вітаємо переможців у 2013-2014 н.р.

Вітаємо переможців IІ (міського) етапу Малої академії наук!
Відділення екології та аграрних наук:
Мороза Богдана - 9-А клас - ІІ м.
Загоруйко Діану - 9-А клас - ІІІ м.

Відділення хімії та біології:
Сніжко Дениса- 9-А клас - ІІІ м.
Харькову Тетяну - 9-А клас - ІІІ м.
Левицьку Олександру - 9-Б клас - ІІ м.
Пшей Анну - 9-Б клас - ІІІ м.

Відділення українська філології та мистецтвознавства:
Дем`янова Андрія – 10-А клас – II м.
Бєлову Юлію – 11-А клас – IІІ м.
Тарабузан Валентину – 11-А клас – III м

Відділення наук про Землю:
Негелю Яна – 11-А клас – IІІ м.
Тарабузан Валентину – 11-А клас – III м.
Поштук Уляну - 10-Б клас - ІІІ м.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
Вітаємо з перемогою в районній олімпіаді з англійської мови:
Харькову Тетяну - 9-А клас - ІІ місце,
Симоненко Єлізавету - 10-Б клас - ІІ місце,
Коркач Маргариту -10-Б клас - ІІ місце,
та вчителя англійської мови Харькову Ірину Сергіївну, яка підготувала переможців!!!

Вітаємо з перемогою в районній олімпіаді з біології Баран Олександру, ученицю 9-А класу, яка зайняла ІІ місце,
та вчителя біології - Кучук С.Ю.!!!
Вітаємо переможців I (районного) конкурсу читців поезії Т. Шевченка!
Бутрімаса Стасіса - 6-Б клас - ІІ м.
Братунець Юлію - 8-Б клас - ІІ м.
Огородник Валерію - 8-Б клас - ІІ м.
Кононенка Михайла - 8-Б клас - ІІІ м.
Маркосян Лію - 8-Б клас - ІІІ м.
Дідусенко Діану- 8-А клас - ІІІ м.
та вчителів української літератури Олійник А.М, Мізинчук О.А., які підготували переможців.
Вітаємо переможців I (районного) етапу Малої академії наук!
Відділення екології та аграрних наук:
Мороза Богдана - 9-А клас - І м.
Баран Олександру - 9-А клас - ІІ м.
Загоруйко Діану - 9-А клас - ІІІ м.
Ващенко Олексія - 9-А клас - ІІІ м.
Бєлову Юлію - 11-А клас - І м.
Прищепу Анастастасію - 8-А клас - ІІІ м.
Опалінську Анастасію - 8-А клас - ІІІ м.

Відділення хімії та біології:
Сніжко Дениса- 9-А клас - І м.
Левицьку Олександру - 9-Б клас - ІІІ м.
Пшей Анну - 9-Б клас - ІІІ м.
Парамонову Анастасію - 8-А клас - ІІ м.
Чалу Варвару - 8-А клас - І м.

Відділення математики:
Загоруйко Діану - 9-А клас - ІІІ м.
Лейковську Анастасію - 9-А клас - ІІІ м.
Поштук Уляну - 10-Б клас - І м.
Радченко Вероніку - 10-Б клас - ІІ м.
Качана Іллю - 10-Б клас - ІІ м.
Кисляковського Дмитра - 10-Б клас - ІІ м.

Відділення історії та філософії:
Харькову Тетяну – 9-А клас – ІІI м
Крюкова Дмитра – 11-А клас – IІІ м
Тарабузан Валентину – 11-А клас – ІІ м

Відділення українська філології та мистецтвознавства:
Дідусенко Діана – 8-А клас – I м
Дерябіна Альона – 10-А клас – I м
Дем`янов Андрій – 10-А клас – II м
Мороз Вікторія – 10-А клас – III м
Бєлова Юлія – 11-А клас – I м
Тарабузан Валентина – 11-А клас – III м

Відділення наук про Землю:
Негеля Ян – 11-А клас – II м
Тарабузан Валентина – 11-А клас – III м
Радченко Вероніка – 10-Б клас – III м
Кікоть Катерина – 10-Б клас – II м
Ващенко Олексій – 9-А клас – II м
Вітаємо переможців - учнів початкової школи!
Вітаємо учнів 4-х класів:
Бондаря Олександра - (4-А кл),
Захарченко Катерину - (4-А кл),
Марчишака Олександра (4-А кл) , Тура Артема - (4-А кл.),
Осінню Софію - (4-Б кл.),
Линчак Вікторію - (4-Б кл.),
вчителів Сергеєву Ольгу Степанівну, Шпирко Світлану Юріївну, з перемогою в конкурсі з англійської мови "Традиції Великобританії”

Молодці!
Вітаємо переможців!
Вітаємо з перемогою в районній олімпіаді з української мови учнів:
Тура Артема - 4-А клас - І місце - вчитель Кухарчук Н.І.
Захарченко Катерину - 4-А клас - ІІ місце - вчитель Кухарчук Н.І.
Марчишака Олександра - 4-А клас - ІІ місце - вчитель Кухарчук Н.І.
Прищепу Марію - 4-А клас - ІІІ місце - вчитель Гаврилюк Г.М.
Сіваченка Дениса - 3-Б клас - ІІ місце - вчитель Рябець Т.О.
Ратушну Дар’ю - 3-Б клас - ІІ місце - вчитель Рябець Т.О.

Молодці!


Переможці районного (ІІ) етапу
Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
у 2013-2014 н.р.


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
Вітаємо з перемогою в районній олімпіаді з польської мови Литвина Олександра, учня 10-Б класу, який зайняв почесне ІІ місце!

• Вітаємо переможців ІІІ районного конкурсу читців поезії В. Симоненка:
1. Огородник Валерія - І місце (8-Б клас),
2. Зорін Дмитро - ІІ місце (8-Б клас),
3. Братунець Юлія - ІІ місце (8-Б клас),
4. Маркосян Лія - ІІІ місце (8-Б клас),
5. Кононенко Михайло - ІІІ місце (8-Б клас),
6. Бутрімас Стасіс – І місце (6-Б клас).
та вчителів укр. мови Олійник А.М, Мізинчук О.А., які підготували переможців.

• ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ:
Кикоть Катерина, 10-Б клас – ІІІ місце, - вчитель Кобилинська Г.П.

• ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ:
Негеля Ян, 11-А клас – ІІ місце, - вчителі Талько М.А. та Шевчук Н.Г.

Вітаємо команду учнів та вчителя географії Короленко Г.І. з перемогою (І місце) у районному конкурсі „Країнознавець” Чехія (І етап)
1. Стрельченко А. - 8-а
2. Коршевнюк А. – 8-а
3. Щерба В. – 8-а
4. Артеменко М. – 8-а
5. Купченко В. – 8-а
6. Кікоть К. – 10-б
7. Попов М. - 10-б
8. Качан І. – 10-б
9. Радченко В. – 10-б
10. Поштук І. – 10-б
11. Савченко В. – 10-б

РАЙОННА ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ:
Качан Ілля, 10-Б клас – ІІІ місце, вчитель Проскура О.І.
Шиянов Володимир, 10-Б клас – ІІІ місце, вчитель Проскура О.І.
Попов Микита, 10-Б клас, ІІІ місце, вчитель Проскура О.І.
Кириченко Кирило, 6-А клас, вчитель Антонова О.Н.
Сущенко Андрій, 6-А клас, вчитель Антонова О.Н.

РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ:
Загоруйко Діана, 9-А клас – ІІІ місце, вчитель Демиденко Г.С.

• Олімпіада з української мови:
Радченко Вероніка, 10б клас – І місце, - вчитель Шарова С.В.
Попов Микита, 10б клас – ІІІ місце, - вчитель Шарова С.В.
Алабаш Є., 10а – ІІІ місце, – вчителі Ступак О.В. і Буханевич Т.І.
Хохель М., 11а – ІІІ місце, – вчитель Олійник А.М.
Тарабузан В., 11а – ІІІ місце, – вчитель Олійник А.М.

• Конкурс ім. П. Яцика:
Дем’янов А., 10а клас – ІІІ місце, - вчитель Ступак О.В.
Качан І., 10б клас – ІІІ місце, - вчитель Шарова С.В.
Радченко В., 10б клас - ІІ місце, - вчитель Шарова С.В.
Кикоть К., 10б клас - І місце, - вчитель Шарова С.В.

• Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка:
Бєлова Ю., 11а клас – ІІІ місце, вчитель Олійник А.М.

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

Переможці ІІ етапу 
Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
2012-2013 н.р.


Прізвище, ім'я учняКласПредметМісцеПІБ вчителя
1.
Мусін Данило
6
історія
ІІІ
Кутовий Л.П.
2.
Купченко Вадим
7
математика
ІІІ
Житнікова С.М.
3.
Негеля Ян
10
географія
ІІІ
Короленко Г.І.
4.
Красюков Михайло
11
біологія
І
Талько М.А.
5.
Бутріменко Валентина
11
біологія
ІІІ
Талько М.А.

Переможцi Першого (районного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт
 учнiв-членiв Малої академiї наук України, 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім'я учня
Клас
Предмет
Місце
ПІБ вчителя
1.
Клопенко Максим
11
математика
І
Житнікова С.М.
2.
Вишневський Влаислав
9
математика
ІІ 
Житнікова С.М.
3.
Негеля Ян
10
географія
І
Короленко Г.І.
4.
Дерябіна Альона
9
укр. література
І
Ступак О.В.
5.
Мороз Вікторія
9
укр. література
ІІІ
Ступак О.В.
6.
Ванчук Дмитро
9
валеологія
ІІІ 
Шевчук Н.Г.
7.
Загоруйко Діана
8
екологія тварин
ІІ
Кучук С.Ю. 
8.Ващенко Олексій
8            
екологія тварин
ІІІ
Кучук С.Ю.
9.
Зікій Сергій
9
екологія тварин
ІІІ
Шевчук Н.Г.
10.
Алабаш Євгенія
9
екологія тварин
ІІІ 
Шевчук Н.Г.
11.
Бєлова Юлія
10
екологія тварин
ІІІ
Талько М.А.
12.
Пустовгар Андрій
9
екологія
ІІІ
Шевчук Н.Г.
13.
Просін Артем
9
екологія
ІІІ
Шевчук Н.Г.

Переможці конкурсів 2012-2013 н.р.


Районний конкурс "Країнознавець" Угорщина
І місце
Вчитель географії  Короленко Г.І.
Туристично-країзнавчий конкурс Оболонського району
І місце
Вчитель географії  Короленко Г.І.
Краєзнавчий конкурс "...По вулицях ходила"
ІІ місце
Вчитель географії  Короленко Г.І.
Районний етап мовнолітературного конкурсу ім. Т. Шевченка
ІІ місце Белова Ю. (10а) Вчитель української мови і літератури
Олійник А.М.

ІІ місце Купченко В.(7а)
Вчитель української мови і літератури
Олійник А.М.
Районний конкурс читців поезії Василя Симоненка
ІІ місце Троць Я. (7а)
Вчитель української мови і літератури
Олійник А.М.
Конкурс ім. Яцика




ІІІ місце Білінчук В. (8а)
ІІІ місце Чорна О. (5б)
ІІІ місце Кириченко К. (5а)
Вчителі української мови і літератури:
Олійник А.М.
Буханевич Т.І.
Ступак О.В.


Вітаємо!!!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу захисту робіт МАН

1. Зікія Сергія (9-А клас) – ІІІ місце
2. Алабаш Євгенію (9-А клас) – ІІІ місце
Секція: екологія тварин
3. Ванчука Дмитра (9-А клас) – ІІІ місце
Секція: валеологія
4. Пустовгара Андрія (9-А клас)– ІІ місце
Секція: екологія
5. Мороз Вікторію (9-А клас)– ІІ місце
Секція: українська література
6. Дерябіну Альону (9-А клас)– ІІІ місце
Секція: літературна творчість

Та вчителів, які підготували переможців: Шевчук Н.Г., Талько М.А., Ступак О.В.

ТАК ТРИМАТИ!!!

Copyright MyCorp © 2012-2018 | Хостинг від uCoz