Головна | Реєстрація | Вхід



Журнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика

Вітаємо переможців 3-4-х класів

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів 3-4-х класів

 

з української мови:

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1

Дорочинський Богдан Павлович

3-Б

І

Ковальчук Любов Петрівна

2

Тур Ірина Миколаївна

4-Б

ІІ

Михайленко Леся Володимирівна

3

Іващенко Каріна   Дмитрівна

3-А

ІІ

Кріпак Любов Іванівна

4

Шеверова Христина Сергіївна

3-А

ІІІ

Кріпак Любов Іванівна

5

Онищенко Кирило

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

6

Кушнір Ілля Денисович

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

7

Бормачова Анна  Сергіївна

4-Б

ІІІ

Михайленко Леся Володимирівна

8

Непокойчицька Марина Сергіївна

4-Б

ІІІ

Михайленко Леся Володимирівна

9

Самуха Орина  Олександрівна

4-А

ІІІ

Лисенко Тамара Михайлівна

10

Зайцев Антон Васильович

4-А

ІІІ

Лисенко Тамара Михайлівна

11

Білоцерківець Олена Олександрівна

4-В

ІІІ

Медяник Анастасія Вадимівна

12

Марцеленко Анастасія Андріївна

4-В

ІІІ

Медяник Анастасія Вадимівна

 

з математики:

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1

Тур Ірина  Миколаївна

4-Б

І

Михайленко Леся Володимирівна

2

Берест  Нікіта Вікторович

3-А

ІІ

Кріпак Любов Іванівна

3

Іващенко Каріна Дмитрівна

3-А

ІІ

Кріпак Любов Іванівна

4

Дорочинський Богдан Павлович

3-Б

ІІ

Ковальчук Любов Петрівна

5

Примаченко Захар Вікторович

4-Б

ІІ

Михайленко Леся Володимирівна

6

Євчук  Владислав Денисович

3-А

ІІІ

Кріпак Любов Іванівна

7

Білоконь Данило Валерійович

3-А

ІІІ

Кріпак Любов Іванівна

8

Любарська Владислава Ярославівна

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

9

Крочак Сергій Сергійович

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

10

Наумович  Дмитро Русланович

4-А

ІІІ

Лисенко Тамара Михайлівна

11

Темченко Тарас Вячеславович

4-В

ІІІ

Медяник Анастасія Вадимівна

 

конкурс ім. П. Яцика

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1

Дорочинський Богдан Павлович

3-Б

І

Ковальчук Любов Петрівна

2

Тур Ірина  Миколаївна

4-Б

ІІ

Михайленко Леся Володимирівна

3

ІващенкоКаріна   Дмитрівна

3-А

ІІ

Кріпак Любов Іванівна

4

Шеверова Христина  Сергіївна

3-А

ІІІ

Кріпак Любов Іванівна

5

ОнищенкоКіріл

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

6

Кушнір  Ілля  Денисович

3-Б

ІІІ

Ковальчук Любов Петрівна

7

Бормачова Анна  Сергіївна

4-Б

ІІІ

Михайленко Леся Володимирівна

8

Непокойчицька Марина Сергіївна

4-Б

ІІІ

Михайленко Леся Володимирівна

9

Самуха Орина  Олександрівна

4-А

ІІІ

Лисенко Тамара Михайлівна

10

Зайцев Антон Васильович

4-А

ІІІ

Лисенко Тамара Михайлівна

11

Білоцерківець Олена Олександрівна

4-В

ІІІ

Медяник Анастасія Вадимівна

12

Марцеленко Анастасія Андріївна

4-В

ІІІ

Медяник Анастасія Вадимівна


Copyright MyCorp © 2012-2020 | Хостинг від uCoz