Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин

Наші діти в телепрограмі "Наш час"


Значна частина дітей планети мріє стати акторами та зірками телебачення. Багато таких і серед учнів нашої школи, тому вони старанно працюють над розвитком комунікативних здібностей та акторської майстерності у шкільній студії юного актора «Погляд».

Талант-бо є в кожної людини. Й аби його реалізувати, потрібно лише бажання й позитивний настрій. Саме ці переконання надихнули адміністрацію школи піти на виховний творчий эксперимент. Уже другий рік поспіль наша школа співпрацює з дитячою телепередачею «Наш час», яка щотижня виходить на телеканалі «Глас». Практично кожен учень має можливість взяти участь у зйомках телепередачі, побачити, як це відбувається, познайомитись із професією режисера, телеоператора, журналіста. У рубриці «Дитячі думки» діти різного віку розмірковують на безліч «дитячих» тем. Особливо до вподоби дітям та дорослим веселі та водночас повчальні сюжети зі шкільного життя.

Реалізувати свої акторські таланти можуть не лише діти. У зйомках телепрограми беруть участь адміністрація школи, педагоги та батьки. Часто після дебюту на екрані діти та дорослі по-іншому сприймають один одного. Спільна весела творчість об'єднує. І це – чудово, адже школа повинна не лише навчати, а й стати для дитини другою домівкою, сім'єю.

До участі запрошують щоразу інших учасників. Це дає змогу кожному спробувати не тільки складність акторської професії, а й перемогти в собі страхи й комплекси, що заважають вільному спілкуванню. А ще виховує в дитині чемність, толерантність, уміння зорганізуватись, допомогти товаришу...


Фоторепортаж зі зйомок:
Відеотека:


Чоловічі справи


Двійка

Гарний виглядДиректор

Бібліотека
Допомога один одному
Крадіжка

Малі
Суперечка
Фотограф

Конкурс читців
Нерішучість
Комп'ютерна програма

Недоречний одяг
Майстер
День без правил

Картина
Доповідь
Комп'ютерна програма

На чай
Моя перша іграшка
Дитячі думки

Дитячі думки
Дитячі думки
Дитячі думки

Дитячі думки
Я забула
Планшет

Бадминтон
Дитячі думки
Дитячі думки

День мужності
Дитячі думки
Мяч

Новорічні прикрашання
Найрозумніший
Швачка

Парта
Ансамбль
Дитячі думки


Дитячі думки

Ювілейний випуск передачі
«Наш час»
Вода

Похід
ДзвоникCopyright MyCorp © 2012-2021 | Хостинг від uCoz