Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Міський семінар для вчителів початкових класів
Міський семінар для вчителів початкових класів - школа №9
Школи відчувають велику потребу у вчителях, які постійно прагнуть до творчого пошуку, до проведення експериментальної роботи, до вивчення, узагальнення та впровадження кращого педагогічного досвіду. Саме тому на базі СЗШ № 9 було проведено семінар для вчителів початкових класів - слухачів курсів підвищення кваліфікації інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка. Заступник директора з навчально-виховної роботи Овчіннікова Галина Миколаївна ознайомила гостей з впровадженням в школі дослідно-експериментальної роботи: розвивальним навчанням, експериментальними програмами всеукраїнського рівня з вивчення двох іноземних мов з 1-го класу та комплексного розвитку особистості, застосуванням здоров’язберігаючих технологій.

Вчитель 1-А класу Рябець Тетяна Олексіївна провела урок математики за методикою Ельконіна-Давидова та ознайомила слухачів курсів з практичним використанням досвіду Дубогай О. «Навчання в русі» й вчителів-методистів нашої школи Кухарчук Н. І. і Тура М. В. «Інтеграція фізичної культури і математики».

В рамках проведення дня Інтеграції «Успішне майбутнє творимо сьогодні» класовод 3-Б класу Ковальчук Любов Петрівна провела виховний захід за активної участі учнів та батьків. Діти повинні усвідомити, що успішне майбутнє можуть творити лише відповідальні, освічені, культурні та милосердні люди. І розпочинати потрібно вже сьогодні. Почуття відповідальності роблять людину багатою і цікавою, допомагають утримуватися від поганих вчинків. Такий емоційний захід на протязі відведеного часу неодноразово викликав у всіх присутніх захоплення, часом навіть сльози.

Після семінару науковий керівник слухачів курсів ІППО КУ ім. Б. Грінченка Кравчук Лариса Володимирівна подякувала адміністрації школи та вчителям за професійну майстерність та гостинність.

Фоторепортаж:
 


Ви можете поділитися новиною з друзями:
Переглядів: 884 | Дата: 08.08.2022
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2012-2022 | Хостинг від uCoz