Головна | Реєстрація | Вхід



Оновлена інформація
Журнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин
Статистика

Вітаємо переможців у 2016-2017 н.р.

• Переможці у 2013-2014 н.р.

• Переможці у 2014-2015 н.р.

• Переможці у 2015-2016 н.р.


 

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

П. І. Б. учня

Клас

Секція

Педагогічний керівник

Місце

1

Братунець Юлія Юріївна

11

Етнологія

Кліменко Ірина Геннадіївна

ІІІ

2

Щерба Віолетта Ігорівна

11

Етнологія

Кліменко Ірина Геннадіївна

ІІІ

3

Кондратенко Катерина Віталіївна

10

Українська література

Буханевич Тетяна Іванівна

ІІ

4

Корчинська Анастасія Олегівна

10

Українська література

Буханевич Тетяна Іванівна

ІІІ

5

Бондар Олександра Андріївна

11

Українська література

Олійник Алла Михайлівна

ІІІ

6

Грабовська Анастасія Василівна

8

Валеологія

Талько Марія Андріївна

грамота

7

Бубнов Артем Віталійович

10

Медицина

Кучук Світлана Юріївна

ІІ

8

Бакуновець Анастасія Сергіївна

8

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Талько Марія Андріївна

грамота

9

Аіріней Марія-Северина Северинівна

11

Екологія

Кучук Світлана Юріївна

ІІІ

10

Туник Сергій Миколайович

11

Екологія

Кучук Світлана Юріївна

ІІІ

   11 Бутенко Євген Сегрійович      11     Загальна біологія        Кучук Світлана Юріївна          І
Вітаємо!

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

П. І. Б. учня

Клас

Секція

Педагогічний керівник

Місце

1

Лемешев Роман Олександрович

9

Історичне краєзнавство

Бокал Анна Олександрівна

І

2

Братунець Юлія Юріївна

11

Етнологія

Кліменко Ірина Геннадіївна

І

3

Братунець Юлія Юріївна

11

Історія України

Євдокимова Тетяна Ананіївна

І

4

Коршевнюк Анастасія Ігорівна

11

Історія України

Євдокимова Тетяна Ананіївна

І

5

Жеруль Вероніка Олександрівна

9

Метеорологія та кліматологія

Короленко Галина Іванівна

І

6

Вакуленко Анастасія Ігорівна

9

Географія та ландшафто-знавство

Кондратенко Наталія Григорівна

І

7

Хмелюк Діана Олександрівна

9

Гідрологія

Кондратенко Наталія Григорівна

І

8

Кондратенко Катерина Віталіївна

10

Українська література

Буханевич Тетяна Іванівна

І

9

Корчинська Анастасія Олегівна

10

Українська література

Буханевич Тетяна Іванівна

ІІ

10

Бондар Олександра Андріївна

11

Українська література

Олійник Алла Михайлівна

І

11

Щерба Віолетта Ігорівна

11

Англійська мова

Харькова Ірина Сергіївна

І

12

Фіярська Ірина Сергіївна

11

Англійська мова

Харькова Ірина Сергіївна

І

13

Коршевнюк Анастасія Ігорівна

11

Англійська мова

Харькова Ірина Сергіївна

ІІ

14

Грабовська Анастасія Василівна

8

Валеологія

Талько Марія Андріївна

І

15

Вакуленко Анастасія Ігорівна

9

Валеологія

Демиденко Галина Степанівна

І

16

Желіба Юлія Володимирівна

9

Загальна біологія

Лавринчук Вікторія Григорівна

І

17

Веремчук Анастасія Валеріївна

9

Загальна біологія

Лавринчук Вікторія Григорівна

ІІ

18

Бубнов Артем Віталійович

10

Медицина

Кучук Світлана Юріївна

І

19

Бакуновець Анастасія Сергіївна

8

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Талько Марія Андріївна

І

20

Тарасенко Інна Миколаївна

10

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Лавринчук Вікторія Григорівна

І

21

Цуняк Владислав Дмитрович

10

Екологія тваринного світу (зоологія, зоотехнія та ветеринарія)

Кучук Світлана Юріївна

І

22

Омельченко Діана Анатоліївна 

10

Екологія

Кучук Світлана Юріївна

І

23

Аіріней Марія-Северина Северинівна

11

Екологія

Кучук Світлана Юріївна

ІІ

24

Туник Сергій Миколайович

11

          Екологія

       Кучук Світлана Юріївна

         І

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів 3-4-х класів:

 

Прізвище, ім’я учня

 

Предмет

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1.  Поливач Марина  Конкурс імені Петра Яцика 3-В І  Корчинська Юлія Володимирівна
2.  Дорочинський Богдан Конкурс імені Петра Яцика 4-Б І  Ковальчук Любов Петрівна
3.  Євчук Владислав Конкурс імені Петра Яцика 4-А ІІ  Кріпак Любов Іванівна
4.  Пішкова Анна Конкурс імені Петра Яцика 4-А ІІІ  Кріпак Любов Іванівна
5.  Колобова Єва Конкурс імені Петра Яцика 3-А ІІІ  Кухарчук Наталія Іванівна
6.  Кошова Владислава Конкурс імені Петра Яцика 3-Б ІІІ  Назаренко Людмила  Володимирівна
7.  Вовк Давід Конкурс імені Петра Яцика 3-Б ІІІ  Назаренко Людмила  Володимирівна
Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів 5-11-х класів:

 

Прізвище, ім’я учня

 

Предмет

Клас

Місце

ПІБ вчителя, який підготував учня

1.

 Туник Сергій

Біологія

11-А

І

 Кучук Світлана Юріївна

2.

 Бакуновець Анастасія

Біологія

8-А

ІІІ

 Лавринчук Вікторія Григоріївна

3.

 Яковенко Дар’я

Біологія

8-Б

ІІІ

 Лавринчук Вікторія Григоріївна

4.

 Марчишак Олександр

Укр. мова

7-А

ІІІ

 Шарова Світлана Володимирівна

5.

 Соколова Вероніка

Інформатика (комп'ютерна графіка)

6-В

І

 Власенко Юлія Миколаївна

6.

 Ратушна Марія

Інформатика (комп'ютерна графіка)

8-Б

ІІІ

 Власенко Юлія Миколаївна

7.  Шершень Іван  Лінгвістика 7-В ІІІ  Власенко Юлія Миколаївна
8.  Яковенко Дар'я Географія 8-Б І  Короленко Галина Іванівна
9.  Бакуновець Анастасія Географія 8-А ІІ  Короленко Галина Іванівна
10.  Кириченко Кирило Географія 9-А ІІ  Короленко Галина Іванівна
11.  Аріхова Ельміра Географія 8-А ІІІ  Короленко Галина Іванівна
12.  Ведмедєв Данило Географія 10-А ІІІ  Короленко Галина Іванівна
13.  Желіба Юлія Екологія 9-А ІІІ  Лавринчук Вікторія Григоріївна
14.  Тарасенко Інна Екологія 10-Б ІІІ  Лавринчук Вікторія Григоріївна

Copyright MyCorp © 2012-2017 | Хостинг від uCoz