Головна | Реєстрація | ВхідЖурнал
Меню сайту
Фільм присвячений 40-річчю школи
Інформація
Welcome to our school!
Download presentation
Архів новин

Наші меценати

• Житловий комплекс "Міністерський"


Адміністрація, педагогічний колектив, учні 1-11 класів, працівники школи та батьківська громада СЗШ №9 висловлює щиру подяку нашим меценатам - адміністрації компанії "Енергополь-Україна" !!!

В якості подарунка до Нового року компанія "Енергополь-Україна" зробила капітальний ремонт раніше не функціонуючих навчальних кабінетів на 4 поверсі школи. Відремонтовані кабінети історії та філології обладнані новими сучасними меблями, включаючи зручні навчальні парти.

Крім того, у 2013 році в школі зроблений капітальний ремонт покрівлі даху та виконані інші роботи по заміні підлоги, вікон, опалення, освітлення. (Деталі за посиланням: http://ministersky.ua/ua/news/detail/do-novogo-roku-shkola-9-oderzhala-suchasn-klasi).

Також приємною несподіванкою стало рішення адміністрації житлового комплексу «Міністерський» про новорічні подарунки кожному працівнику школи. Кожний учень також отримав свій новорічний сюрприз.

Від імені батьків, учнів, педагогів та всіх працівників СЗШ №9 висловлюємо подяку цим добрим, безкорисливим людям за радість свята та вітаємо з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

З повагою, адміністрація. 

 


Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьківська громада школи І-ІІІ ступенів №9 висловлює щиру подяку адміністрації компанії "Енергополь-Україна" за проведені ремонтні роботи!!!

До нового навчального 2016-2017 року компанія "Енергополь-Україна" зробила капітальний ремонт коридору ІV поверху школи та раніше не функціонуючого навчального кабінету № 405 на ІV поверсі школи. В коридорі на ІV поверсі школи були замінені вікна на енергозберігаючі, радіатори, двері в навчальні кабінети та добудовано додатковий кабінет іноземних мов.

Крім того, навесні 2016 року компанією "Енергополь-Україна" було проведено ремонт вхідних груп.

Від імені батьків, учнів, педагогів та всіх працівників школи висловлюємо щиру подяку нашим меценатам!!!

З повагою, адміністрація.


Copyright MyCorp © 2012-2021 | Хостинг від uCoz